Orzeł Piątkowisko 3:1 Młodzik Sokół Lutomiersk

W dniu dzisiejszym (1.04) nasza drużyna młodzików rocznik 2011 rozpoczęła ligowe zmagania w lidze.


W 1 kolejce podejmujemy drużynę Orła Piatkowisko na ich boisku. Na to spotkanie jedziemy w mocno okrojonym składzie, choroba i kontuzje wyelimowaly wielu z naszych zawodników.

W pierwszej połowie głównie bronimy się przed atakami rywali, jednak tracimy gola po około 20 minutach gry na 0:1 dla przeciwników, pod koniec pierwszej części gry stwarzamy sobie dobrą sytuację, ale niestety strzał Antka Woźniaka lecący pod poprzeczkę broni bramkarz rywali.

W drugą połowę wchodzimy z chęcią odrobienia straty, stwarzamy sobie sytuację do zdobycia bramki, rywale również, ale niestety po naszym rzucie wolnym blisko pola karnego przeciwników, rywale wykorzystują nasze złe ustawienie w obronie i jest 0:2 dla Orła. Później próbujemy odrobić stratę, jednak, faul w polu karnym i sędzia dyktuje jedenstke, którą rywale wykorzystują. W końcówce spotkania w końcu jedna z naszych sytuacji zostaje zamieniona na gola. Strzelcem bramki Antek Woźniak. Ostatecznie przegrywamy w pierwszym meczu 1:3, jednak biorąc pod uwagę nasze braki kadrowe w tym spotkaniu, mecz na plus i brawo za walkę w tym meczu dla wszystkich zawodników.

Następne spotkanie rozegramy 15.04 na własnym boisku o godzinie 14.00 z drużyną Miazga Brójce. Zapraszamy wszystkich.

Leave a Reply