SOKÓŁ NEWS- Wywiad z Trenerem

„Sokół News”
Wraz z początkiem nowego sezonu mamy dla Was sporo niespodzianek, jedną z nich będzie rubryka „Co w trawie piszczy” postaramy się w miarę możliwości wrzucać na nasz fanpage oraz stronę internetową wywiady i relacje meczowe, póki co to forma testów, zobaczymy jak przyjmie się ta odświeżona formuła, narazie będzie to w głównej mierze dotyczyć drużyny Seniorów. Na pierwszy ogień przeprowadziliśmy rozmowę z Trenerem Michałem Zuchniewiczem, oto kilka spostrzeżeń:
Red: Jakie nastroje i cele przed inauguracją rundy?
M.Z. : Witam, nastroje w drużynie bojowe, cieszymy się bardzo, że możemy już zacząć granie o ligowe punkty. W zeszłym sezonie jako beniaminek najważniejszym celem było utrzymanie w „Serie A”, w nadchodzących rozgrywkach nie mamy wyznaczonych konkretnych celów, postaramy się w każdym meczu dać z siebie 100%.
Red. : Jak ocenia Pan okres przygotowawczy?
M.Z. : Okres przygotowawczy przebiegł dosyć sprawnie, letnie przygotowania różnią od tych zimowych. Pogoda i sparingpartnerzy dopisali. Fajnym urozmaiconiem i nagrodą dla drużyny była pucharowa przygoda. Gdybym mial oceniać w skali od 1 do 10 przygotowania oceniam na 7. Liga nas zweryfikuje.
Red. : Czy jest Pan zadowolony ze stanu kadry i wzmocnien?
M.Z: W tym sezonie mam zdecydowanie pozytywny ból głowy, jeśli chodzi o liczebność kadry. Poprzednia runda, to sytuacja nie do pozazdroszczenia dla zadnego Trenera, jeździliśmy w bardzo okrojonym składzie na mecze,, stąd wyniki były różne. Wzmocnienie zdecydowanie na plus, cieszy powrót Patryka Wolańskiego, który doda doświadczenia tej drużynie, ponadto uzupełniliśmy linię defensywną, która była naszą bolączką, Filip Wojtalski, Kamil Rutowicz oraz Arkadiusz Nowacki dadzą nam nowe możliwości w defensywie. Jest też kilku młodych chłopaków. Także nic tylko grać.
Red, : Dziekuje, za rozmowę i życzę Powodzenia w najbliższym meczu!
M.Z. : Powodzenie i szczęście przyda się. Na koniec chciałbym zaprosić kibiców w imieniu drużyny do wsparcia na trybunach w nadchodzącym meczu w najblizsza niedzielę na stadionie w Lutomiersku.

Leave a Reply